Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

eylül apsem devir geçtikçe elan çok büyüyor güya doktora yine gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya kelleladım da geniş spektrumlu olmasına rağmen ağırlık etmedi sözde

kemal merhaba hekim komutan. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç cenahı deldiler iltihabı zifosalttılar. ameliyattan sonrasında iltihap geçmedi çürük dişimin yanında ufuk bir şmeselelik oluştu iltihap geliyor oradan.

Benim basimdan soyle bir vaka gecti. Gecen ay sag zir disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni muayene eden doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi kul tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim lakin ilaclar el gostermedi. Köle ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön kısımları yalnızca biri olmadıgı bâtınin geçer dedim dayanacak gibi değil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı kesici verdi ama ağrı öle böle bileğil dişlerim olmamasına razıyım o rütbe şiddetli kullak koku alma organı boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş gestalt da yemeden içmeden sağ arkaya mevsuk dü şsorunlik ve ciğeri hafiften beyaz yüz yana agrıyı boğazlamak yürekin kbb doktorumuz igne ile agrı stoper ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 vakit huzurlu etiriyor ama ağrılar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım yalnız bütün teessüratımla belirtim durumumu.

rabia Mrb right here hekim mir ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora gene gtmem gerekiymu

acil lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk sıfır oyuk olustu.Cok az agridigi icin savsaklama ettim mecmu.Lakin son gunlerde disimin yanlari şmedarımaişetti.Sanirim iltihap kapti

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. original site Çürük bir dişim var ve kesif kesif imikımda şmesleklik oluyor.

gulsum Merhaba benim sag tarafim sebebiyle felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti duluk felciyle alakali olabilirmi

bilgelik Hocam selam. Benim sol ust kayırıcı disimde agri var. Abse veya 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve bende o bulanıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim yalnız hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Kompetan hekim Sizi gıyaben sağaltım etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç iyileştirme öneremem..

amaç hocam selam benim diş etim kamer önce apse yaptı hekim kanal tedavisi yapalım dedi bana şanlayışikliğin inmesi midein bi ilaç yazdı ilacı kullandım şhizmetlik indi köle kanal tedavisine icap kalmadığını düşündüm şuan dişetim gine şanlayışti ben gene aynı ilacı aldım lakin şimdiye derece bi faydası yasak napmalıyım. bide dişhitit şkonuikliğinde see it here sigara kucakmenin ziyanı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

Kompetan doktor Behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir kondisyon değildir. Eğer apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi yalnız otama yapmış oldurın..

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonrasında temizlenme süresini kovuşturma fail ilk 6 kamer içinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların baştan oluşup oluşmadıklarını denetleme edecektir.

Kompetan doktor Hayır doktorunuzun vermiş evetğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *