diş eti kanaması bitkisel çözüm Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Bilirkişi doktor çabucak sadece her insanın sorularını cevaplamaya çallıkşıyorum.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Mütehassıs doktor Baştan bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun yine aynı sebepten dolaı olduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış mümkün. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde sutaş bardagi sohuk suyla sabaha derece agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

BÜŞRA merhaba hekim satış benim dişim çürük doktora gittim çektirmek midein fakat ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Spesiyalist doktor Beli ağrılar olabilir. Diş iltihabı demeden önce görülmesi gerek ancak diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Mutlaka diş hekiminize servurunuz.

naz Selam.benim ast damağında keskin bir şkârlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Doktor temizleyip dolgu yaptı.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 yaşındayım. Çürük bir dişim var ve prev pıtrak kesif boğazımda şteamüllik oluyor.

çağatay Merhaba.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi gerekçesiyle. en ahir o dişim apse evet ve çok kötü vecayor.

Mütehassıs hekim Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana derece kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Uzman hekim Geçmiş olsun Şu anda diğer bir sağaltma uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu önlemları kullanmaktan gayrı bir yolunuz yok..

Mütehassıs doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı stoper önlemlarınızı kullanın.. Bunun dışında sorunun safi olarak görünmesi sinein röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Mütehassıs doktor Bunu cerrahi müdahaleınızı gerçekleştirecek resource olan doktora behemehâl bildirmelisiniz. Zaruri kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Mütehassıs hekim şayet doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten ilerlemiştir. İsterseniz gayrı bir uzmanada danışabilirsiniz.

Kompetan hekim see it here Hayırlı doktorunuzun vermiş başüstüneğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *